ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ
Estetik Diş Hekimliği Nedir ?

Kişinin yüz ölçüleri ve hatları ile tamamen uyumlu olarak dişlerin, diş etlerinin, ağız dudak ve çevresinin doğal, simetrik, canlı, orantılı bir görünümünü elde edebilmek için gerekli tedavi yöntemlerinin bir arada uygulanmasıdır.

Gülüş Estetiği Tedavi Yöntemleri

Estetik doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleri
Diş beyazlatma
Periodontoloji
Ağız, diş ve çene cerrahisi
Implant
Ortodonti (diş teli tedavisi)
Estetik kaplamaları

Göze hoş görünen dişler ve sağlıklı diş etleri olan bir ağız kişinin yaşamına pozitif izlenimler katar. Kişinin sadece genç görünmesini değil kişinin kendine güvenini ve saygısını kazandırır. Kısaca güzel bir “gülüş” hayatınızı değiştirebilir. Estetik diş hekimliği, bilim, teknoloji ve sanatın karışımıdır. Tek amacı da “kişisel ve doğal güzelliği” yakalamaktır.

Estetik diş uzmanlarımız tedavi öncesinde hasta ile beklentileri üzerine kısa bir sohbet gerçekleştir. Sonrasında muayene yapılarak hastanın hedeflenen diş ve diş etleri için durumunun ne kadar müsait olduğu, tedavinin süreci esnasında nasıl uygulamaların yapılması gerektiği hususunda incelemeler yapılır.

Tüm veriler elde edildikten sonra hastanın tedavisi sonrası diş ve diş etlerinde nasıl bir değişim olacağının bilinmesi açısından dijital ortamda fotoğraflanır. Hasta bu işlem sonrasında yapılacak olan estetik uygulamasının sonucunda nasıl bir görünüme kavuşacağını daha işlemlere başlamadan önce öğrenmiş olur.